Home » o szkole

Szkoła powstała w 2005 roku. To prywatna szkoła języka włoskiego prowadzona przez Włocha. Jej celem jest podzielenie się ze wszystkimi zainteresowanymi pasją do języka włoskiego i kultury słonecznej Italii oraz zbudowanie pomostu pomiędzy Polską i Włochami. Dogłębne poznanie języka i kultury, odnalezienie się w realiach obu Państw pozwolą Wam dostrzec podobieństwa między tym, co z pozoru odległe.

KAMERALNE  GRUPY – INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO UCZNIA

Szkoła organizuje przeważnie lekcje indywidualne, szkolenia dla firm i kursy w bardzo małych grupach. Małe grupy to przede wszystkim indywidualne podejście, które umożliwia oszczędzanie, szybkie postępy i dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi uczniami poprzez łączenie nauki i zabawy.

Priorytetem szkoły jest wysoki poziom zajęć i satysfakcja słuchacza. Nauka języka włoskiego jest dopasowana do potrzeb każdego ucznia aby mu pomóc w rozwoju swojej autonomii i ułatwić zdobywanie nowych umiejętności. Zawsze w sposób miły i skuteczny!

ITALIANO  FACILE  NIE TYLKO NAUKA JĘZYKA WŁOSKIEGO !!!

Poza nauką z native speakerem uczeń ma do dyspozycji bogate zbiory biblioteki (książki i czasopisma) i mediateki (filmy i płyty), setki pozycji podlegających stałemu, stopniowemu uzupełnianiu, które można wypożyczyć do domu. W związku z tym działalność szkoły to nie tylko tradycyjne kursy i korepetycje ale również organizacja spotkań, debat i wszelkiego rodzaju eventów. Przewidywane są wydarzenia związane z kuchnią, kinem, ze sztuką i wiedzą o włoskim społeczeństwie.

LOKALIZACJA

Szkoła znajduje się w sercu Poznania, parę metrów od Starego Rynku. Okolica jest  jedną z najbardziej malowniczych w całym mieście. Można do niej dotrzeć wszystkimi środkami komunikacji. Pomimo centralnej pozycji przez cały dzień jest spokojnie i nietrudno znaleźć miejsce parkingowe. Wszystkie zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w sali lekcyjnej wyposażonej tak, aby zapewnić słuchaczom idealne warunki do nauki.

Serdecznie zapraszam do siedziby szkoły, ul. Woźna 21/4, na ZAPISY i TESTOWANIE, codziennie od 8.00 do 21.00 – po wcześniejszym umówieniu się przez telefon lub mail.