Home » o mnie

ITALIANO FACILE

Jestem wykwalifikowanym włoskim nauczycielem mówiącym po polsku, absolwentem Wydziału Literatur i Języków Obcych na Uniwersytecie we Florencji – Filologia Polska. Od 15 lat prowadzę kursy i szkolenia dla studentów posiadając uprawnienia do nauczania języka włoskiego.

Warsztaty i indywidualny tok kształcenia z metodykami to doświadczenia, które pozwoliły mi rozwinąć i udoskonalić swoją technikę pracy w różnych sytuacjach. Między innymi współpraca z Uniwersytetem UAM w Poznaniu, Uniwersytetem Wrocławskim w charakterze lektora. Prowadziłem zajęcia z języka włoskiego we wszystkich najważniejszych szkołach, które prowadzą kursy w tym języku w Poznaniu. Współpracuje różnymi biurami jako tłumacz, organizuję kursy w różnych firmach i instytucjach.

W moim zawodzie liczy się przede wszystkim entuzjazm, pasja, zaangażowanie i umiejętność tworzenia odpowiedniej atmosfery sprzyjającej nauce. Doceniam wagę relacji z uczniem, która bezpośrednio wpływa na wyniki nauki. Dlatego dbam o to, by komunikacja między nami była jak najlepsza. Swoją pozytywną energią potrafię zachęcić słuchacza do nauki. Cechuje mnie dynamiczna i ciekawa osobowość. Lubię uczyć, dobrze czuję się wśród ludzi i nie boję się odegrać pantomimy dla uczniów, aby lepiej zilustrować omawiany temat.

Będąc native speakerem oraz znając realia Włoch, słuchacze mogą mieć pewność, że dzięki nauce ze mną nauczą się współczesnego języka, prawidłowego i typowego włoskiego akcentu, dobrej intonacji oraz poprawnej gramatyki.